Výměna skautského a tábornického vybavení

Již toto pondělí 30. 5. 2022 od 18:15 proběhne na zahradě Zlíchovské fary první ročník pro nás zatím netradiční akce na výměnu skautského a tábornického vybavení tzv. swap. Cílem této akce je dát věcem, které už například ostřílení táborníci vyměnili za lepší modely nebo se vám bezprizorně válí léta ve skříni, druhý život a pomoci tak nováčkům (nebo komukoli jinému) s obstaráním věcí nejen na tábor. Pokud tedy doma máte něco, co už nevyužijete (ale je to stále funkční), nebo naopak stále něco sháníte - je tato akce určena právě Vám. Předmětem výměny je hlavně oblečení (nejen outdoorové), doplňky (čelovky, lahve, nože atd.) a táborové vybavení, ale určitě můžete přinést téměř cokoli, co by mohlo někomu ještě posloužit (např. se nebráníme ani výměně rodič - rodič). Zároveň se zde můžete zeptat vedoucích na informace o táboře nebo o čemkoli jiném.
 
Také budeme rádi, když přinesete nějaké drobné občerstvení (nejlépe domácího původu), aby se nám lépe vyměňovalo. Nezapomeňte si přinést hrneček na pití (máme pár erárních, ale nejspíš ne dost pro všechny).
 
Počítejte s tím, že bude ze začátku chvíli trvat, než se věci narovnají na stoly. Proto můžete čas vyplnit konverzací nebo se přidat k nějaké hře.